SLUŽBY

Jak probíhá spolupráce

ZAKAZKY@HONZASOUKUP.CZ

+420 702 390 021

Co se stane poté co mě kontaktujete?

Domluvíme si schůzku

A poté začneme ...

Analýza

V této fázi zjistíme, jaké řešení potřebujete. Nahlédneme na výsledky vašeho současného webu, pokud nějaký máte. Zjistíme, kdo jsou vaši zákazníci. Co je zajímá a proč u vás nakupují. Sestavíme rozpočet. Definujeme cíle projektu a sestavíme zadání.

Uživatelský výzkum

Když víte co uživatel chce, můžete mu to nabídnout. Uživatelský výzkum je klíčem k dobrému webu. Zjístí se preference uživatelů. Jaký typ lidí jsou vaši návštěvníci. Co potřebují. Co hledají. Za jakých okolností nakoupí, nebo provedou nějakou konverzní akci. Nebo naopak co je odradí a čeho bysme se v návrhu měli vyvarovat.

Navržení datové struktury webu

Definujeme co bude na jednotlivých stránkách. Co chceme, aby uživatel na stránce provedl, co je konverzní bod a jak uživatele usměrnit k tomu, aby u vás dříve či později nakoupil.

Copywriting

Obsah je král. Design pouze usnadňuje uživateli konzumaci obsahu webu. Lidé chodí na web kvůli obsahu, proto na textech záleží jako na ničem jiném. Na tuto fázi si většinou najímám profesionálního copywrittera. Tady se nevyplatí šetřit.

Beta návrh

Vytvoříme skicu a následně wireframe (model) webu. Do wireframu přidáme vaše autentické fotky, žádná fotobanka. Podle uživatelského výzkumu vybereme barvy a celé rozhraní webu přispůsobíme vašim zákazníkům.

Testování

Grafický návrh otestujeme na cílové skupině. Vytvoříme prototyp a necháme uživatele s webem pracovat. Zjistíme jestli je web intuitivní a zda mu uživatel rozumí.

Grafický návrh

Nyní máme hotový a otestovaný grafický návrh. Nyní již můžete předat návrh kodérovi a ten vám spustí váš vysněný web. Pokud nemáte vlastního kódera, tak vám ho zajistím a dohlédnu na celý projekt až do konce. Mohu vám také doporučit vhodné marketigové nástroje pro vaše podnikání.

Představím vás vašim zákazníkům.

KONZULTACE ZDARMA

Za zeptání nic nedáte, tak proč ztrácet čas ?

CHCI KONZULTACI ZDARMA