O MNĚ

Co se stalo v Portugalsku

Kdybych vám měl vyprávět všechno to, co mě dostalo tam, kde jsem teď, asi bych vás rychle unudil. Něco vám ale přece jen povím.

Na škole jsem jednou odcestoval do Portugalska na praxi. Portugalsko je úžasná země. Měl jsem tam mít od školy domluvenou praxi v jedné grafické firmě. Nakonec to bylo trochu jinak.

Ono, když se hledá grafická firma tak v “graphic design company” a “IT company” je někdy náročné se vyznat. Takže jsem skončil v servisu neboli v IT company. Nechci si stěžovat, byli to hrozně milí lidé a byla s nimi docela sranda, ale grafiku jsem tam nedělal.

Se mnou tam byl ještě můj spolužák. V tu dobu jsem ještě úplně nevěděl, co chci dělat. Programoval jsem, dělal návrhy triček, potisky hrnků, loga, ale webovým stránkám jsem se trochu vyhýbal. Můj spolužák v tu dobu dělal webovky na zakázku. Ukázal mi, co to obnáší a proč jsou v dnešní době tak důležitý. Mě to nadchlo. Věděl jsem, že přesně to jsem hledal a že tohle chci dělat. Celou dobu v Portugalsku jsem vymýšlel, jak to udělám. Domů jsem se vrátil s vizí. Se vším jsem přestal. Šest měsíců jsem četl knížky, koukal na tutoriály a dělal webové projekty zdarma. Říká se, že člověk se nejlépe učí praxí, tak jsem si založil živnosťák a už to jelo. První projekt byl skvělý. Druhý projekt byla bohužel katastrofa. Třetí už byl perfektní a postupně jsem sbíral zkušenosti a teď stojím tady.

Každý projekt je nová výzva a mě to neskutečně baví a naplňuje.

80%

KLIENTŮ SI PŘEJE ZNOVU
SPOLUPRACOVAT

40+

PROJEKTŮ
A SOUTĚŽÍ

8

MOTIVACE

ZOBRAZIT REFERENCE